Vicent Soler

Contenido del colaborador

Alumnes de 3r any, curs. Col.legi l´Assumpció (1955)

Descripción: 

Alumnes de 3r any, curs 1955-56, paret del Col·legi l’Assumpció que donava al pati interior.

Fecha: 
1955
Colección/Fuente: 
SOLER SELVA, Vicent F.(2016), Col.legi l´Assumció de Nostra Senyora d´Elx (1939-1963). Càtedra Pere Ibarra, Colecció Carrer del Comte, nº 5, pág.. 523

Antonio Brotons Pascual. Matrícula de Honor (1954)

Descripción: 

L’acte de lliurament dels títols tenia lloc a final de curs, al Saló de Plens de l’Ajuntament.

Fecha: 
19 de junio de 1954
Colección/Fuente: 
SOLER SELVA, Vicent F.(2016), Col.legi l´Assumció de Nostra Senyora d´Elx (1939-1963). Càtedra Pere Ibarra, Colecció Carrer del Comte, nº 5, págs 522.

El mestre Amable Caballero Caballero. Col.legi l´Assumpció

Descripción: 

El mestre Amable Caballero, que estigué en el Col·legi l’Assumpció des de 1940 fins al 1947.

Fecha: 
Primera mitad de la década de los cuarenta
Colección/Fuente: 
SOLER SELVA, Vicent F.(2016), Col.legi l´Assumció de Nostra Senyora d´Elx (1939-1963). Càtedra Pere Ibarra, Colecció Carrer del Comte, nº 5, pág. 506

L’alumnat que féu l’examen d’ingrés en el Col·legi l’Assumpció, de 1940 a 1963

Breve reseña: 

SOLER SELVA, Vicent F.(2016), Col.legi l´Assumció de Nostra Senyora d´Elx (1939-1963). Càtedra Pere Ibarra, Colecció Carrer del Comte, nº 5, págs 363-400.

Monografía: 

L’alumnat que féu l’examen d’ingrés en el Col·legi l’Assumpció, de 1940 a 1963

 

COGNOMS

NOM

CONVOCATÒRIA

Agulló Vives

Asunción

1940-juny

Albentosa Latorre

Carmen

1940-juny

Aledo Bautista

Ángel

1940-juny

Aledo Sevilla

Francisco

1940-juny

Amat Muñoz

Pedro

1940-juny

Ballester Santamaría

María

1940-juny

Boix Bernad

Vicente

1940-juny

Boix Matarredona

Francisco

1940-juny

Botella Botella

Ángela Antonia

1940-juny

Brabo Martínez

Juana

1940-juny

Cabedo García

José

1940-juny

Candela Blasco

José

1940-juny

Carlos Martínez

Mª Josefa

1940-juny

Castaño Pérez

Antonia María

1940-juny

Cástex Anaya

Mª Magdalena

1940-juny

Coquillat Samper

Isabel

1940-juny

Crespo Adsuar

Jaime

1940-juny

Erades Ramos

Rafaela

1940-juny

Espuche Golzálvez

Rafael

1940-juny

Fenoll Montón

Rafael

1940-juny

García Gómez

José

1940-juny

Giménez Gomis

José

1940-juny

Gomis Parreño

Antonio

1940-juny

Jaén Peral

Josefa

1940-juny

Lucerga Bonete

Joaquina

1940-juny

Marchena Soler

Andrés

1940-juny

Martínez Martínez

Sebastián

1940-juny

Martín Rubio

María

1940-juny

Martín Rubio

Juana

1940-juny

Más Blasco

Juan

1940-juny

Más Gonzálvez

Josefa

1940-juny

Micó Campello

Pascual

1940-juny

Miralles Sirvent

Ramón

1940-juny

Navarro Marco

Alfredo

1940-juny

Navarro Rocamora

Ramón

1940-juny

Navarro Sansano

Vicente

1940-juny

Niñoles Sanchiz

Isabel

1940-juny

Orts Ruiz

Margarita

1940-juny

Partera Carnero

Rosario

1940-juny

Pascual Maciá

José

1940-juny

Pascual Maciá

Angelina

1940-juny

Pereda Godos

Mª de los Ángeles

1940-juny

Pérez Alonso

José

1940-juny

Robledano Cebollada

José

1940-juny

Ruiz Soler

José

1940-juny

Samper Chilar

José

1940-juny

Samper Serrano

Ángeles

1940-juny

Samper Serrano

Antonio

1940-juny

Sánchez Pastor

Luis

1940-juny

Santos Mollá

Iván Juan

1940-juny

Sempere Barceló

Vicente

1940-juny

Soriano Brotons

Francisco

1940-juny

Torregrosa Antón

Joaquín

1940-juny

Verduzco Vera

Julia

1940-juny

Alejandre Agudo

Rosa

1941-juny

Beltrán Miñana

Fernando

1941-juny

Beltrán Pérez

Vicente

1941-juny

Boix Albadalejo

Valentín

1941-juny

Erades Ramos

Josefa

1941-juny

Escaplez Castaño

Úrsula Salvadora

1941-juny

Esclapez Castaño

Remedios

1941-juny

Fuentes Sansano

Esperanza

1941-juny

Fuster Maciá

Ángeles

1941-juny

García Campos

Pascual

1941-juny

García Manilla

Vicente

1941-juny

García Mora

Manuela

1941-juny

Garrido Hernández

Salvador

1941-juny

Giménez Gomis

Pedro

1941-juny

Gomis Díaz

Francisco

1941-juny

Gomis Parreño

José Pascual

1941-juny

Guardiola Pérez

Ramona

1941-juny

Iborra Ortega

Nieves

1941-juny

Martínez Belso

Carmen

1941-juny

Martínez Díez

María

1941-juny

Martínez Torregrosa

Constantina

1941-juny

Martín de la Sierra Mullor

Francisco

1941-juny

Más Vicente

Vicente

1941-juny

Miralles Llopis

Miguel

1941-juny

Mosquera Blanco

Manuel

1941-juny

Navarro Sansano

Manuel

1941-juny

Oliver Parreño

Carlos

1941-juny

Pascual García

Asunción

1941-juny

Pascual Guilabert

Manuela

1941-juny

Pastor Ferrández

Mariano

1941-juny

Penalva Rico

Francisco

1941-juny

Pereda Godos

Jesús

1941-juny

Pérez Antón

Josefina

1941-juny

Pomares Pastor

José

1941-juny

Rocamora Vives

Juana

1941-juny

Ruiz López

Sofía

1941-juny

Sánchez Agulló

Vicente

1941-juny

Sánchez Llorca

Rafael

1941-juny

Sánchez Pomares

Jesús

1941-juny

Sánchez Solera

Rosa

1941-juny

Sempere Berenguer

Roque

1941-juny

Sempere Pastor

Roque

1941-juny

Valero Rodríguez

Vicente

1941-juny

Verdete Sempere

José

1941-juny

Vidal Verdú

Heliodoro

1941-juny

Vives Antón

Tomás

1941-juny

Agulló Vives

Carmen

1941-setembre

Damián Trajiner

Ángel

1941-setembre

Esclapez Castaño

Úrsula Salvadora

1941-setembre

García Coloma

Antonio

1941-setembre

Giménez Rico

María

1941-setembre

Jaén Vicente

Antonia

1941-setembre

Lázaro Miranda

Carmen

1941-setembre

Miralles Llopis

Miguel

1941-setembre

Pascual García

Asunción

1941-setembre

Pomares Pérez

María

1941-setembre

Rey Martínez

María del

1941-setembre

Sánchez Llorca

Rafael

1941-setembre

Valero Rodríguez

Vicente

1941-setembre

Albert Carbonell

Alicia

1942-juny

Albert Quiles

Consuelo

1942-juny

Antón Martínez

Carlos

1942-juny

Ballester Martínez

José

1942-juny

Belso Brotons

José

1942-juny

Bernabéu García

Manuel

1942-juny

Esteve Giner

Manuela

1942-juny

Esteve Ródenas

Antonio

1942-juny

Fluxá Asencio

Juan

1942-juny

García Albadalejo

Carmen

1942-juny

Latour Brotons

Josefina

1942-juny

Marhuenda Martínez

María

1942-juny

Marco Alemañ

Antonio

1942-juny

Martínez López

Ramona

1942-juny

Martínez López

Josefa

1942-juny

Martínez Torregrosa

Margarita

1942-juny

Martínez Torregrosa

José

1942-juny

Mira Sánchez

Sacramento

1942-juny

Prats Bernad

Francisco

1942-juny

Ramón Benito

María

1942-juny

Samper Chilar

Antonio

1942-juny

Sánchez Boix

José

1942-juny

Sánchez Solera

Francisco

1942-juny

Saura Martínez

Josefina

1942-juny

Segarra Sánchez

José

1942-juny

Soler Sánchez

José

1942-juny

Torres Doló

Mercedes

1942-juny

Verdú Martínez

Dolores

1942-juny

Verduzco Vera

Angelina

1942-juny

Vidal Villa

Mª Covadonga

1942-juny

Villalobos Candela

Francisca

1942-juny

Albentosa Sánchez

Amparo

1942-setembre

Albert Carbonell

Alicia

1942-setembre

Antón Ruiz

Manuel

1942-setembre

Boto de Castro

Luis Antonio

1942-setembre

Carlos Martínez

José María

1942-setembre

Espí Payá

Consuelo

1942-setembre

Marhuenda Martínez

María

1942-setembre

Martínez López

Josefa

1942-setembre

Martínez López

Ramona

1942-setembre

Romero Baeza

Josefina

1942-setembre

Alberola Mena

Filomena

1943-juny

Alonso Ruiz

José

1943-juny

Antón Martínez

Manuel

1943-juny

Antón Román

Antonia

1943-juny

Antón Torres

Vicente

1943-juny

Antón Vázquez

José

1943-juny

Antón Vázquez

Antonio

1943-juny

Baeza Mendiola

Mariano

1943-juny

Barceló Segura

Salvador

1943-juny

Baño Antón

Antonio

1943-juny

Carrero Díaz Pintado

Pedro

1943-juny

Chinchilla Pomares

José

1943-juny

Esclapez Valero

Manuel

1943-juny

Escobar Arronis

José

1943-juny

Escobar Gómez

Margarita

1943-juny

Estevez Sempere

Antonio

1943-juny

Fenoll Fernández

Rogelio

1943-juny

Fernández Barrio

José Luis

1943-juny

García Muñoz

Francisco

1943-juny

Giménez Fernández

Francisca

1943-juny

Golzález Soler

Francisco

1943-juny

Hernández Sánchez

Mª Luisa

1943-juny

Hernández Verduzco

Juan

1943-juny

Irles Coquillat

Carlos

1943-juny

López Fenoll

Candelaria

1943-juny

Martínez Juárez

Manuel

1943-juny

Martínez Ramírez

Pascual

1943-juny

Martínez Ramos

Fernando

1943-juny

Miralles Castaño

Diego

1943-juny

Mora Agulló

Manuel

1943-juny

Orts Serrano

José

1943-juny

Peiró Alemán

Francisco

1943-juny

Pereda Godos

Ángel

1943-juny

Pomares Llul

Emilio

1943-juny

Quiles Cascales

Asunción

1943-juny

Ramón Payá

Alfonso

1943-juny

Rey Martínez

María del

1943-juny

Sánchez Ayala

Josefina

1943-juny

Sansano Campello

Carlos

1943-juny

Saura Canales

Pascual

1943-juny

Segarra García

Ramón

1943-juny

Soriano Brotons

Antonio

1943-juny

Torres Navarro

José

1943-juny

Torres Romero

Rosa

1943-juny

Valero Pizarra

Ramón

1943-juny

Vicedo Serrano

Emilio

1943-juny

Vidal Sempere

Patricio

1943-juny

Alberola Díaz

Fernando

1943-setembre

Boix Bernard

José

1943-setembre

Candela Blasco

Rafael

1943-setembre

Espinosa Sáez

Antonio

1943-setembre

Guilabert Valero

Margarita

1943-setembre

Hernández Pérez

Dolores

1943-setembre

Lozano Campello

Gerardo

1943-setembre

Piñol Cuevas

Manuela

1943-setembre

Sánchez Ferrer

Francisco

1943-setembre

Verdú Pérez

Elvira

1943-setembre

Verduzco Vera

Adelaida

1943-setembre

Agulló González

Ramón

1944-juny

Antón Agulló

Adrián

1944-juny

Ballester Santamaría

Juan

1944-juny

Boix Bernad

José

1944-juny

Bouvard Sánchez

Dolores

1944-juny

Castex Anaya

Luis

1944-juny

Esteve Ródenas

Juan

1944-juny

Falcó Hernández

Jaime

1944-juny

Fenoll Jiménez

Mercedes

1944-juny

Ferrández Campos

Salvador

1944-juny

Fuster Maciá

Margarita

1944-juny

García Campello

Antonio

1944-juny

García Ruiz

Antonio

1944-juny

García Selva

José

1944-juny

García Sempere

Agustín

1944-juny

García Sempere

Antonia

1944-juny

Hernández Martínez

Natalia

1944-juny

Linares Guilabert

José

1944-juny

Maciá Esquitino

Salvador

1944-juny

Martín Peña

Flora

1944-juny

Martínez Díez

Teresa

1944-juny

Martínez Torregrosa

Manuel

1944-juny

Pastor Amorós

Antonia

1944-juny

Peiró Alemán

María Dolores

1944-juny

Prats Bernat

Vicente

1944-juny

Quiles Parreño

José

1944-juny

Ramos Gilabert

Victoriano

1944-juny

Richarte Vidal

Carmen

1944-juny

Rico Irles

José

1944-juny

Sánchez Pomares

José Luis

1944-juny

Sánchez Valero

Evaristo

1944-juny

Santamaría Peral

Vicente

1944-juny

Santonja Pascual

Miguel

1944-juny

Santos Felipe

Nieves

1944-juny

Seller Escolano

Mª Teresa

1944-juny

Sempere Ferrández

María

1944-juny

Sempere Sempere

Gaspar

1944-juny

Soler Botella

Antonio

1944-juny

Soler Botella

José

1944-juny

Torregrosa Juan

Carmen

1944-juny

Tremiño Sánchez

Manuel

1944-juny

Carreras Ramón

Concepción

1944-setembre

Gomis Parreño

Salvador

1944-setembre

Lledó Sánchez

Hermenida

1944-setembre

López Maciá

Mariano

1944-setembre

Peral Lledó

José

1944-setembre

Sánchez Ruiz

Manuel

1944-setembre

Torres Brotons

María

1944-setembre

Antón Esclapez

Teresa

1945-juny

Antón Peral

Francisca

1945-juny

Araez Marco

Domingo

1945-juny

Barceló Lucerga

Balbino

1945-juny

Barceló Rodríguez

José Luis

1945-juny

Campillo Madrid

Primitiva

1945-juny

Cañizares Botella

Ildefonso

1945-juny

Castex Anaya

Luis

1945-juny

Cerdá López

Vicente

1945-juny

Galvañ Rodríguez

Antonio

1945-juny

García Simón

Ginés

1945-juny

Guardiola Sempere

Sebastián

1945-juny

Hernández Pérez

Manuel

1945-juny

Lucerga Bonete

Asunción

1945-juny

Mansilla Gómez

Pedro

1945-juny

Marco Agulló

Diego

1945-juny

Maroto Ayala

Vicente

1945-juny

Martínez Alonso

Pedro

1945-juny

Mira Montalbán

Pedro

1945-juny

Mojica Román

José

1945-juny

Mora Agulló

Pedro

1945-juny

Pascual Brotons

Diego

1945-juny

Pérez Segura

Santiago

1945-juny

Ruiz Martínez

José

1945-juny

Sánchez Román

Francisco

1945-juny

Sempere Pérez

Andrés

1945-juny

Tormo Campos

Antonio

1945-juny

Torres Fenoll

Manuel

1945-juny

Vicente Más

José

1945-juny

Boix Javaloyes

Arnaldo

1945-setembre

Brufall Juliá

Elisa

1945-setembre

Gómez Sánchez

Fernando

1945-setembre

Lázaro Miranda

Antonio

1945-setembre

Martínez Hernández

Manuel

1945-setembre

Mateu Sempere

Armando

1945-setembre

Ruiz López

Gumersindo

1945-setembre

Sánchez Vicente

Antonia

1945-setembre

Agulló Román

Natalia

1946-juny

Antón Antón

Margarita

1946-juny

Antón Barceló

Mª Ángeles

1946-juny

Antón Díez

Genoveva

1946-juny

Antón Ramos

Francisca

1946-juny

Aznar Maciá

Josefa

1946-juny

Baeza Mendiola

Clotilde

1946-juny

Baño Antón

José

1946-juny

Baño Antón

Carlos

1946-juny

Beltrán Escobar

Ángeles

1946-juny

Blázquez García

José

1946-juny

Canales Bordonado

Francisco

1946-juny

Cano Cerdán

Pilar

1946-juny

Chilar Castaño

Ramón

1946-juny

Coves Agulló

Vicente

1946-juny

Fluxá Cabanes

Olimpia

1946-juny

Galiana Carrión

José

1946-juny

García Fuentes

Ángeles

1946-juny

Giménez Ferrández

Teresa

1946-juny

Giménez Inchaurrandieta

Ana Teresa

1946-juny

Gras Sánchez

Monserrate

1946-juny

Guilló Gómez

Manuela

1946-juny

Hernández López

Héctor Emilio

1946-juny

Hernández Martínez

Laura

1946-juny

Jaén Bernabeu

José

1946-juny

López Fenoll

Francisco

1946-juny

Martínez Belso

Diego

1946-juny

Parreño Ciller

Pascual

1946-juny

Parres Caparrós

José

1946-juny

Pastor Amorós

Manuela

1946-juny

Peral López

José

1946-juny

Pérez Antón

Dolores

1946-juny

Pérez Gonzálvez

Asunción

1946-juny

Quiles Parreño

Ramón

1946-juny

Ruiz Tarí

Rogelio

1946-juny

Sempere Jaén

José

1946-juny

Sempere Ortega

Cayetano

1946-juny

Sempere Sempere

Vicente

1946-juny

Serrano Antón

Concepción

1946-juny

Soler Martínez

Manuel

1946-juny

Tremiño Sánchez

Adela

1946-juny

Vergara Aguilar

Antonio

1946-juny

Vicente Más

José

1946-juny

Agulló Antón

Salvadora

1946-setembre

Albero Díaz

Salud

1946-setembre

Bestit Maciá

Juan

1946-setembre

Botella Lucas

Andrés

1946-setembre

Candela Navarro

Dolores

1946-setembre

Hernández López

Héctor Emilio

1946-setembre

Miralles Campello

Rafaela

1946-setembre

Pérez Benlloch

Juan

1946-setembre

Pomares Boix

Vicente

1946-setembre

Vidal Verdú

Francisco

1946-setembre

Amorós Gómez

Teresa

1947-juny

Aznar Maciá

Dolores

1947-juny

Berbegal Caracena

José

1947-juny

Campello Chorro

Tomasa

1947-juny

Campos García

Rosa

1947-juny

Candela Blasco

Luis

1947-juny

Castaño Sebastiá

Ángel

1947-juny

Coquillat Román

José

1947-juny

Deltell Aracil

Luisa

1947-juny

Escobar Gómez

José

1947-juny

Galvañ Reynel

José Luis

1947-juny

García Sánchez

Ramos

1947-juny

García Sevilla

Margarita

1947-juny

Giménez Rico

Antonia

1947-juny

González Belso

José

1947-juny

Hernández Gómez

Mª Asunción

1947-juny

Hernández Soler

José

1947-juny

Iborra Sempere

Vicente

1947-juny

Lobato Palomino

Agapito

1947-juny

López Agulló

Ángeles

1947-juny

Maroto Ayala

Juan

1947-juny

Martínez Campos

Josefa

1947-juny

Martínez Pérez

Alfredo

1947-juny

Navarro Valero

José

1947-juny

Pomares Piñol

Gaspar

1947-juny

Pomares Sotoca

Antonio

1947-juny

Puig Soriano

Salvador

1947-juny

Quesada Ruiz

Magdalena

1947-juny

Quiles Piñol

Antonio

1947-juny

Sánchez Ferrer

José Juan

1947-juny

Serrano Verdú

Vicente

1947-juny

Tormo Ródenas

Emigdio

1947-juny

Torregrosa Gallego

Adela

1947-juny

Vives Antón

Carlos

1947-juny

Bouvard Sánchez

Carmen

1947-setembre

Carrazoni Espinosa

Vicente

1947-setembre

Fernández-Nespral Paredes

Mª del Carmen

1947-setembre

Galvañ Reynel

José Luis

1947-setembre

García Campello

Carlos

1947-setembre

Javaloyes Berenguer

José

1947-setembre

Pomares Juan

Francisca

1947-setembre

Selva Ibarra

Juan Antonio

1947-setembre

Amorós Pérez

Celia

1948-juny

Brotons Sánchez Rojas

Emilio

1948-juny

Brufal Escobar

Juan

1948-juny

Carrión Montoro

Mª Jesús

1948-juny

Castaño Marco

Jaime

1948-juny

Chorro Carratalá

Luis

1948-juny

Díez Mojica

Antonia

1948-juny

Esteve Gonzálvez

José

1948-juny

Fenoll Moreno

Mª Asunción

1948-juny

Golzálvez Belso

Francisco

1948-juny

Gras Sánchez

Carmen

1948-juny

Gras Sánchez

Joaquín

1948-juny

Guilabert Sánchez

Antonio

1948-juny

Leguey Díez

Josefa

1948-juny

Leguey Marco

Concepción

1948-juny

Leguey Marco

Tomás

1948-juny

Leguey Marco

Saturnino

1948-juny

Lledo Tomás

Enriqueta

1948-juny

Maraldés Barra

José

1948-juny

Martínez Casanova

Antonia

1948-juny

Martínez Ramírez

Manuel

1948-juny

Mendiola Santamaría

Elisa

1948-juny

Miguel Ros

Concepción

1948-juny

Mora Antón

Vicente

1948-juny

Morante Sastre

Consuelo

1948-juny

Oliver Mora

Juan Antonio

1948-juny

Peral Pomares

Miguel

1948-juny

Richarte Vidal

Juan

1948-juny

Rodríguez Samper

Francisco

1948-juny

Román Huertas

Josefina

1948-juny

Samper Mena

Alicia

1948-juny

Sánchez Peral

Jacinto

1948-juny

Sánchez Pomares

Mario

1948-juny

Serrano Bru

Vicente

1948-juny

Serrano Coquillat

Aurelio

1948-juny

Torregrosa Gallego

Josefa

1948-juny

Valero Brotons

Salvador

1948-juny

Valero Maciá

Andrés

1948-juny

Aldea Rodríguez

Santiago

1948-setembre

Arias Alcantud

Daniel

1948-setembre

Botella Canales

Ángela Antonia

1948-setembre

Bouvard Sánchez

Juan

1948-setembre

Gomis Baquero

Eduardo

1948-setembre

Martí Barraquel

Mariano

1948-setembre

Más Javaloyes

José

1948-setembre

Pastor Román

Manuela

1948-setembre

Rico Antón

Joaquín

1948-setembre

Roldán Vicente

José

1948-setembre

Romero Soler

José

1948-setembre

Sánchez Campos

Ramón

1948-setembre

Verdú García

Fernando

1948-setembre

Abejaro Planelles

Julio

1949-juny

Aldea Munuera

Jaime

1949-juny

Beltrán Escobar

Francisco

1949-juny

Blanes López

Luis

1949-juny

Campello Chorro

José

1949-juny

Campello Ramallo

Dolores

1949-juny

Castaño Arronis

Antonio

1949-juny

Chilar Castaño

José Antonio

1949-juny

Cremades Juan

Manuel

1949-juny

Fernández Nespral Paredes

José

1949-juny

Ferrández Rodríguez

Isabel

1949-juny

García Campello

Diego

1949-juny

García Fuentes

Margarita

1949-juny

Hernández Pérez

Mª Virtudes

1949-juny

Hernández Verdugo

Isidro

1949-juny

Jaén Piñol

Luisa

1949-juny

Juan Campello

Ubaldo

1949-juny

Leguey Díez

Concepción

1949-juny

López Marín

Carmen

1949-juny

Mancheño Herrera

Enrique

1949-juny

Marín Cantó

José Mª

1949-juny

Martínez Cascales

Francsica

1949-juny

Martínez Martínez

José

1949-juny

Miguel Ros

Antonia

1949-juny

Miralles Chilar

Miguel

1949-juny

Molina Foix

Mª Rosa

1949-juny

Molto López

José

1949-juny

Moya Sánchez

Mariano

1949-juny

Navarro Brotons

Antonia

1949-juny

Pastor Javaloyes

Enrique

1949-juny

Pastor Román

Pascual

1949-juny

Pérez Benlloch

Mª Remedios

1949-juny

Pomares Tomás

Esther

1949-juny

Quiles Mateu

Asunción

1949-juny

Roca Jover

Josefina

1949-juny

Ródenas Martínez

Josefa

1949-juny

Ródenas Martínez

Asdrúbal

1949-juny

Rodríguez Rico

José

1949-juny

Román Sánchez

José

1949-juny

Ruano Giner

Mª Desamparados

1949-juny

Ruiz Cremades

Antonio

1949-juny

Sánchez García

Encarnación

1949-juny

Sánchez Pomares

Juan

1949-juny

Sánchez Román

José

1949-juny

Santamaría Valero

Ramón

1949-juny

Sempere Martínez

Manuel

1949-juny

Tormo Ródenas

Asunción

1949-juny

Valero Quiles

Francisco

1949-juny

Villalobos Candela

José

1949-juny

Barceló Rodríguez

Antonio

1949-setembre

Fernández Mojica

Antonia

1949-setembre

Fernández Mojica

José

1949-setembre

Fuster Maciá

Andrés

1949-setembre

González Beltrán

Elia Antonia

1949-setembre

González García

Dolores Victoria

1949-setembre

Hernández Mazón

Juan

1949-setembre

Parreño Brotons

Margarita

1949-setembre

Segarra Cayhuelas

Francisco

1949-setembre

Verdete Sempere

Concepción

1949-setembre

Albert Navarro

Enrique

1950-juny

Amorós Pérez

Mª del Pilar

1950-juny

Antón Peral

Rosa

1950-juny

Arias Alcantud

Esther

1950-juny

Bernabéu García

Domingo

1950-juny

Candela Blasco

Ángel

1950-juny

Cano Cerdán

Emilio

1950-juny

Castejón Pardo

Juana

1950-juny

Cayuelas Navarro

Asunción

1950-juny

Furió Chinchilla

Margarita

1950-juny

García Campos

Rafael

1950-juny

García Almela

Pilar

1950-juny

Gomis Baquero

Adolfo

1950-juny

González Román

Asunción

1950-juny

Guardiola Sempere

José

1950-juny

Guilabert Valero

Manuela

1950-juny

Huedo López

Fernando

1950-juny

Ibarra Sánchez

Antonio

1950-juny

Jaén Peral

Juana

1950-juny

López Fenoll

Salvador

1950-juny

Machuca Molina

Manuel

1950-juny

Mendiola Santamaría

Casto

1950-juny

Miralles Andújar

Juan

1950-juny

Noguerol Lozano

Juana

1950-juny

Ortega Castaño

Asunción

1950-juny

Pascual Gomis

Juan

1950-juny

Pastor Amorós

Francisca

1950-juny

Pérez Riquelme

Josefina

1950-juny

Pérez-Ojeda Maciá

Fernando

1950-juny

Piñol Cuevas

Pablo

1950-juny

Poveda González

Adoración

1950-juny

Rico Ruano

Antonia

1950-juny

Rodríguez Marco

Francisco José

1950-juny

Román Marco

Magdalena

1950-juny

Sáez Blasco

Margarita

1950-juny

Sánchez Pastor

Marcelino

1950-juny

Sánchez Pomares

Mª Josefa

1950-juny

Serrano Bru

Juana

1950-juny

Tormo Ródenas

Adelfa

1950-juny

Torres Mataix

Francisco

1950-juny

Valero Machuca

Antonio

1950-juny

Verduzco Santamaría

Salvador

1950-juny

Verduzco Vera

José Mª

1950-juny

Albert Navarro

Enrique

1950-setembre

Amorós García

Antonio

1950-setembre

Garijo Jimenez

José

1950-setembre

González Beltrán

Antonio

1950-setembre

Guardiola Giner

Joaquín Antonio

1950-setembre

Ibarra Peral

Francisco

1950-setembre

Ibarra Sempere

Domingo

1950-setembre

Peiró Alemán

Simeón

1950-setembre

Agulló Martínez

Teresa

1951-juny

Antón García

Silverio

1951-juny

Asencio Bergel

Ramón

1951-juny

Bernabéu Pic

Ernesto

1951-juny

Bestit Maciá

Pedro

1951-juny

Boix Bernad

Ángeles

1951-juny

Boix González

Encarnación

1951-juny

Brotons Agüero

José Antonio

1951-juny

Cabrera Hernández

Manuel

1951-juny

Campello Selva

Juan

1951-juny

Carrazoni Espinosa

Joaquín

1951-juny

Chilar Castaño

Vicente

1951-juny

Coquillat Piñol

Ángeles

1951-juny

Coquillat Román

Ángeles

1951-juny

Díez Mogica

Francisco José

1951-juny

Ferrández Campos

Asunción

1951-juny

Ferrández Santacruz

Manuel

1951-juny

Galiana Ibáñez

Rosa

1951-juny

García Campello

Manuel

1951-juny

García Ruano

Asunción

1951-juny

Gonzálvez Pomares

Pedro

1951-juny

Guilabert Buyolo

Francisco

1951-juny

Hernández Brotons

Mª del Carmen

1951-juny

Izquierdo Sánchez

Isaías

1951-juny

León Martos

Marcela

1951-juny

Lledó Piñol

Vicente

1951-juny

López Llorens

Pedro

1951-juny

Martínez Linares

José

1951-juny

Martínez Marco

Vicente

1951-juny

Martínez Pastor

Pilar

1951-juny

Martínez Pastor

Carlos

1951-juny

Más Torres

Mª Asunción

1951-juny

Moreno Egea

Juana

1951-juny

Motos Alarcón

Piedad

1951-juny

Navarro Campos

Antonia

1951-juny

Pascual Antón

José

1951-juny

Payá Irles

Francisco

1951-juny

Pérez López

Miguel

1951-juny

Pérez López

Alfredo

1951-juny

Pèrez Martínez

Rosario Consuelo

1951-juny

Quiles Parreño

Lorenzo

1951-juny

Quiles Parres

Teresa

1951-juny

Ribas Pascual

Juan

1951-juny

Rico Irles

Manuela

1951-juny

Rodenas Cerdá

Juan

1951-juny

Rojas Rodríguez

Josefa de

1951-juny

Román Clement

Joaquín

1951-juny

Ruano Maciá

José

1951-juny

Sánchez Hernández

Tomás

1951-juny

Sancho Javaloyes

Pilar

1951-juny

Sempere Sabuco

Vicente

1951-juny

Serrano Coquillat

Juan José

1951-juny

Serrano Esclapez

Francisca

1951-juny

Tur Ayela

Mª de la Soledad

1951-juny

Vives Antón

Mariano

1951-juny

Bañó Orts

Juana

1951-setembre

Gomis Pérez

Pedro

1951-setembre

Gomis Pomares

José

1951-setembre

Hernández Gonzálvez

Ángel Andrés

1951-setembre

Hernández Manresa

Miguel

1951-setembre

Pérez López

Alfredo

1951-setembre

Rojas Rodríguez

Josefa de

1951-setembre

Ruiz Alonso

Ramón

1951-setembre

Abellán Martínez

Andrés

1952-juny

Aguilera Riba

Francisco

1952-juny

Agulló Sánchez

Rafael

1952-juny

Alberola Mena

Asunción

1952-juny

Aledo Sevilla

Ernesto

1952-juny

Bonifacio García

José

1952-juny

Bonete Candela

José

1952-juny

Caballero Belmonte

María

1952-juny

Canales María

Sebastián

1952-juny

Cartagena Linares

Vicente

1952-juny

Cascales Bordonado

Josefa

1952-juny

Clement Selva

Isabel

1952-juny

Coquillat Piñol

José

1952-juny

Durá Martínez

Margarita

1952-juny

Ferrer Llorca

María

1952-juny

García Pérez

Rosario

1952-juny

García Pomares

Tomás

1952-juny

Giménez Rico

Francisca Dolores

1952-juny

Gómez Castell

Ernesto

1952-juny

Grau Serrano

Vicente

1952-juny

Hernández Martínez

Mª Asunción

1952-juny

Hernández Pérez

Mª Rosario

1952-juny

Javaloyes López

Manuela

1952-juny

Leguey Llorens

Juan

1952-juny

Marín Cantó

Roberto

1952-juny

Martínez Brotons

Ramón

1952-juny

Martínez Maciá

Ambrosio

1952-juny

Más Ruiz

Francisco

1952-juny

Mazón Aparicio

Edelmira

1952-juny

Montes Campello

Caridad

1952-juny

Mora Chilar

Rafael

1952-juny

Mozas Agulló

Ildefonso

1952-juny

Mur Montero

Roberto

1952-juny

Ortuño Linares

José Gaspar

1952-juny

Parreño Peral

Pascual

1952-juny

Pastor García

Ramón Vicente

1952-juny

Pastor Sánchez

Vicente

1952-juny

Pedrajas Gallardo

Fernando

1952-juny

Pomares Cerdá

Asunción

1952-juny

Quereda Molina

José Antonio

1952-juny

Quiles Estañ

Juan

1952-juny

Ródenas Martínez

Wolfrando

1952-juny

Rodríguez Cerdà

Mariano

1952-juny

Ruiz Irles

Joaquín

1952-juny

Sánchez Belso

Julián

1952-juny

Sánchez Esteve

Vicente Antonio

1952-juny

Serrano Martínez

Isidro

1952-juny

Serrano Morell

José Juan

1952-juny

Torres Orts

Juan

1952-juny

Verdugo Santamaría

Julia

1952-juny

Agulló Vives

Juana

1952-setembre

Donat Manchón

Francisca

1952-setembre

Galvache Sánchez

Manuel

1952-setembre

Ibáñez Navarro

Carlos

1952-setembre

Navarro Pascual

Teresa

1952-setembre

Padilla Cárdenas

Nieves

1952-setembre

Parreño Peral

Pascual

1952-setembre

Pascual Arcos

Ángeles

1952-setembre

Ros Ribas

Manuel

1952-setembre

Ruiz Irles

Carlos

1952-setembre

Villanueva Puig

Emilio

1952-setembre

Agulló Amorós

Josefina

1953-juny

Alonso Boix

Juan

1953-juny

Antón Barceló

Cayetano

1953-juny

Asencio Campos

Diego

1953-juny

Berenguer Coves

Antonio

1953-juny

Brotons Pascual

Antonio

1953-juny

Campello Chorro

Luis

1953-juny

Canals Antón

Fernando

1953-juny

Carreras Ramón

Antonio Manuel

1953-juny

Cerdá López

Mª de los Ángeles

1953-juny

Crespo Martínez

Isabel

1953-juny

Crespo Martínez

Modesto

1953-juny

Falcó Miret

Agustín

1953-juny

Ferrández Campos

Antonio

1953-juny

Ferrández Pelegrín

Gloria

1953-juny

García Campello

Guillermo

1953-juny

Garrigós Piecho

Juan

1953-juny

Hernández Mazón

Mª Teresa

1953-juny

Hernández Verduzco

Ramón

1953-juny

López Artuñedo

Francisco

1953-juny

López Sánchez

Francisco

1953-juny

Marco Marco

Sixto

1953-juny

Martín de la Sierra Molina

Remedios

1953-juny

Martín de la Sierra Molina

José Zoilo

1953-juny

Martín de la Sierra Andreu

Zoilo

1953-juny

Martínez Agulló

Eduardo

1953-juny

Martínez Caparrós

Tomás

1953-juny

Martínez Cascales

Josefa

1953-juny

Martínez Pérez

Antonio

1953-juny

Miralles Grancha

Alberto

1953-juny

Mora Agulló

Gertrudis

1953-juny

Mora Rico

José

1953-juny

Oliver Mora

Josefina

1953-juny

Pajarón Meseguer

Miguel Ángel

1953-juny

Pajarón Meseguer

Antonio

1953-juny

Pastor Sánchez

Pascual

1953-juny

Pérez-Ojeda Maciá

Diego

1953-juny

Pomares Cerdá

Trinidad

1953-juny

Rivera Melenchón

María

1953-juny

Rivera Paredes

Álvaro

1953-juny

Samper Mena

Silvia

1953-juny

Samper Mena

Antonio

1953-juny

Sánchez Belso

Manuel

1953-juny

Sánchez Martínez

José

1953-juny

Sansano Pascual

Miguel

1953-juny

Selva Irles

Mª Teresa

1953-juny

Soler Martínez

Tomás

1953-juny

Valero Antón

Mª Luisa

1953-juny

Valero Antón

Concepción

1953-juny

Vives Delgado

Francisco Javier

1953-juny

Albadalejo Espinosa

Ramón

1953-setembre

Albentosa Sánchez

Luis Miguel

1953-setembre

Berenguer Iborra

Ramón

1953-setembre

Borja Miralles

Francisco

1953-setembre

Brotons Valero

Pascual

1953-setembre

Climent Ramos

Vicente

1953-setembre

Sánchez Juan

José Luis

1953-setembre

Albadalejo Espinosa

José Mª

1954-juny

Amorós Soler

María

1954-juny

Antón Cascales

Francisco

1954-juny

Antón Irles

Antonio

1954-juny

Antón Soler

Josefina

1954-juny

Asencio Soler

Ricardo

1954-juny

Bernad Maciá

Rafael

1954-juny

Braceli Vila

Vicenta Manuela

1954-juny

Brotons Peral

Magdalena

1954-juny

Brotons Valero

Vicente

1954-juny

Cabrera Hernández

Francisco

1954-juny

Canales María

María Teresa

1954-juny

Cantó Navarro

Jaime Antonio

1954-juny

Carbonell Más

Josefa

1954-juny

Chorro Maciá

María del Carmen

1954-juny

Díez Verdú

Santiago

1954-juny

Espinosa Lledó

María de los Ángeles

1954-juny

Esteban Cherro

Blas

1954-juny

García Fuentes

Encarnación

1954-juny

García Fuentes

Miguel

1954-juny

García Linares

Josefa Dolores

1954-juny

Garrido Leguey

José

1954-juny

Gasch Fenoll

Antonia

1954-juny

Giménez Inchaurrandieta

Gabriel

1954-juny

Guerrero Sánchez

Manuel

1954-juny

Guilabert Fuentes

Pascuala

1954-juny

Hernández Martínez

Antonia

1954-juny

Ibáñez Navarro

Joaquín

1954-juny

Javaloyes López

María Asunción

1954-juny

Lainez del Real

Antonio

1954-juny

López García

Tomás

1954-juny

López Quiles

Salvador

1954-juny

Maciá Hidalgo

José Luis

1954-juny

Maciá Manzanera

María Asunción

1954-juny

Maciá Otero

María Asunción

1954-juny

Marco Mataix

Antonio

1954-juny

Más Antón

José

1954-juny

Mora Hernández

Diego

1954-juny

Navarro Moll

Antonio Manuel

1954-juny

Nieto López

José María

1954-juny

Padilla García de Arboleya

Jesús Antonio

1954-juny

Palomares Agulló

Dolores

1954-juny

Pascual García

Andrés

1954-juny

Pastor Cuevas

Rafael José

1954-juny

Pérez Briones

Nicolás

1954-juny

Román Parres

José

1954-juny

Ruiz de Lope Fluxá

Gabriel

1954-juny

Sabuco Belmonte

Esperanza

1954-juny

Sánchez Martínez

María de las Nieves

1954-juny

Tomás Castell

Encarnación

1954-juny

Torregrosa Álvarez

José Juan

1954-juny

Valero Javaloyes

Encarnación

1954-juny

Valero Sansano

Andrés

1954-juny

Vicente Pérez

Juana

1954-juny

Zapata Pinteño

Joaquín

1954-juny

Antón Pomares

María Asunción

1954-setembre

Antón Pomares

Ángeles

1954-setembre

Candela Valero

Agustín

1954-setembre

Clement Cremades

Francisco

1954-setembre

Fenoll Gomis

María Teresa

1954-setembre

Ribes Cot

María Francisca

1954-setembre

Román Tarí

Antonio

1954-setembre

Ruiz Morales

José Manuel

1954-setembre

Serrano Bru

Margarita

1954-setembre

Sirvent Santaeulalia

José Francisco

1954-setembre

Vicente Agulló

Juan

1954-setembre

Agulló Esclapez

José María

1955-juny

Agulló González

Ángela María

1955-juny

Agulló Mateu

Francisco

1955-juny

Albentosa Latorre

Francisco

1955-juny

Antón Martínez

José Luis

1955-juny

Aznar Coves

José

1955-juny

Bermejo Fenoll

Ambrosio

1955-juny

Bonet Más

Juan

1955-juny

Botella Antón

Rafael

1955-juny

Braceli Vila

José Luis

1955-juny

Brufal Escobar

Francisco

1955-juny

Cabo Valle

Antonio

1955-juny

Calvo Román

José Román

1955-juny

Cano Cerdán

Juan Antonio

1955-juny

Cano Vidal

Maravillas

1955-juny

Carrazoni Segarra

Vicente

1955-juny

Espinosa Arronis

José Antonio

1955-juny

Ferrández Guilabert

Francisco

1955-juny

García Fuentes

Eulalio

1955-juny

Gómez Castell

Antonio

1955-juny

Gómez Curto

Elicio

1955-juny

Gonzálvez Gómez

José Manuel

1955-juny

Ibarra Pomares

Josefa

1955-juny

Jaén Piñol

Antonio

1955-juny

López Sánchez

Victoriano

1955-juny

Maciá Castell

María Asunción

1955-juny

Marco Ibáñez

Concepción

1955-juny

Martínez Linares

Pascual

1955-juny

Más Ávila

Margarita

1955-juny

Mompó Catalá

Julio

1955-juny

Mozas Agulló

María Asunción

1955-juny

Piñol Candela

Ramón

1955-juny

Ribera Amorós

José

1955-juny

Roca Cuesta

Ramón

1955-juny

Rodríguez Rico

Rosa

1955-juny

Román Sabuco

María Isabel

1955-juny

Romero Cantó

Segundo

1955-juny

Ros Manzanares

María del Carmen

1955-juny

Soler Brufal

María Rosa

1955-juny

Valero Márquez

María Leonarda

1955-juny

Villalobos Pérez

Vicente Ramón

1955-juny

Villalobos Pérez

José Luis

1955-juny

Albentosa Latorre

Ramón

1955-setembre

Bernabeu Miguel

Vicente

1955-setembre

Díez García

Vicente

1955-setembre

Donat Manchón

Miguel Antonio

1955-setembre

Ferrández Maciá

Antonio

1955-setembre

Lledó Licián

Antonio

1955-setembre

Maciá Sempere

Juan

1955-setembre

Marco Such

Francisco

1955-setembre

Martínez Sánchez

Francisco

1955-setembre

Pacheco Pérez

Antonio

1955-setembre

Selva Irles

Diego Magín

1955-setembre

Vicente Agulló

Juan

1955-setembre

Adsuar Gómez

Ángela

1956-juny

Albarranch Campello

María Asunción

1956-juny

Alemañ Sánchez

María Teresa

1956-juny

Almagro Manrique

María Teresa

1956-juny

Antón Fructuoso

Pedro

1956-juny

Antón Peral

José Salvador

1956-juny

Arabid Navarro

María Isabel

1956-juny

Bañón Hidalgo

María Asunción

1956-juny

Boix Parres

Josefa

1956-juny

Boix Selva

Juan

1956-juny

Chorro Maciá

Sebastián

1956-juny

Company Amorós

Raul

1956-juny

Costa Sánchez

Francisco Juan

1956-juny

Díez Aldeguer

Antonia S.

1956-juny

Domínguez Antón

Jerónimo

1956-juny

Esquer Albadalejo

Luis

1956-juny

Galache Payá

María Dolores

1956-juny

Gonzálvez Campello

Vicente

1956-juny

Guilabert Fuentes

María Manuela

1956-juny

Gutiérrez Gómez

Ángeles

1956-juny

Maciá Jiménez

Rosa

1956-juny

Maciá Otero

José Juan

1956-juny

Martínez Agulló

Ángel Miguel

1956-juny

Martínez Casanova

Salvadora

1956-juny

Mira Poveda

Remedios

1956-juny

Miralles Gomis

María Asunción

1956-juny

Mora Maestre

Francisca

1956-juny

Mur Montero

Josefa

1956-juny

Navarro Jaén

Josefa

1956-juny

Ors Montenegro

Adolfo

1956-juny

Ortega López

Josefa

1956-juny

Pascual Martínez

Rafael

1956-juny

Pascual Surrá

Antonio

1956-juny

Ruiz Álvarez

Rosa C.

1956-juny

Ruiz Brotons

Patricio

1956-juny

Ruiz de Lope Fluxá

Francisco

1956-juny

Ruiz Pascual

Claudio

1956-juny

Salas Sirvent

Concepción

1956-juny

Sánchez Martínez

Pilar

1956-juny

Sánchez Oliver

Matilde

1956-juny

Serrano Guillén

María Asunción

1956-juny

Serrano Morell

Carmen

1956-juny

Valero Antón

Carlos

1956-juny

Verdú Alonso

María Rosa

1956-juny

Albero Díaz

Josefina

1956-setembre

Ferrando López

José Martín

1956-setembre

Marco Orts

Francisco

1956-setembre

Pomares Peral

Rafael

1956-setembre

Bertol Meca

Mª Elisa

1957-juny

Boix Javaloyes

Humbelina

1957-juny

Brotons Peral

Mª Asunción

1957-juny

Candela Limiñana

Tomás

1957-juny

Castaño Antón

Salvador

1957-juny

Cazorla Gálvez

Mª Carmen

1957-juny

Chinchilla Martínez

Lorenzo

1957-juny

Esteve Gonzálvez

Mª Asunción

1957-juny

Fenoll Quesada

Enriqueta

1957-juny

Ferrer Llorca

José

1957-juny

Fluxá Martínez

Encarnación

1957-juny

Galán Llorens

Mercedes

1957-juny

García Esclapez

Antonia

1957-juny

García Fuentes

Mª Cruz

1957-juny

García Rubia

Severiano

1957-juny

García Rubia

José Francisco

1957-juny

Gómez Zárate

Ascención

1957-juny

Gonzálvez Olivares

Amparo

1957-juny

González Poveda

Virtudes

1957-juny

Hernández Martínez

Carmen

1957-juny

Huedo Díaz

Fernando

1957-juny

Jaén Torres

Dolores

1957-juny

Laporta Giménez

José

1957-juny

López Antón

José Antonio

1957-juny

López Juan

José Luis

1957-juny

López Navarro

Juan Luis

1957-juny

López Quiles

Mª Teresa

1957-juny

Maciá Manzanera

Amparo

1957-juny

Maciá Orts

Mª Dolores

1957-juny

Marco Lozano

Celia

1957-juny

Motos González

Piedad

1957-juny

Mozas Montalbán

Ildefonso

1957-juny

Navarro Brotons

Juan José

1957-juny

Noguerol Lozano

Carlos

1957-juny

Pastor Javaloyes

Daniel

1957-juny

Peral Rico

Manuela

1957-juny

Pomares Pérez

José Mª

1957-juny

Ramón Pérez

Soledad

1957-juny

Román Maciá

Mª del Carmen

1957-juny

Ruano Maciá

Jaime

1957-juny

Ruiz de Lope Fluxá

Manuel

1957-juny

Sánchez Serra

Remedios

1957-juny

Segarra Cayhuelas

Encarnación

1957-juny

Serra Torres

Juan

1957-juny

Tormo Campos

María

1957-juny

Verdú Gómez

Francisca

1957-juny

Vicente Pérez

Jerónimo

1957-juny

Zapata Pinteño

Diego Miguel

1957-juny

Caballero Martínez

Trinidad

1957-setembre

Chinchilla Sánchez

Mª Teresa

1957-setembre

Díez Pomares

Teresa

1957-setembre

Fenoll Rodríguez

Mª del Carmen

1957-setembre

García Ruiz

Pedro Antonio

1957-setembre

Gonzálvez Serrano

Mª Josefa

1957-setembre

Gonzálvez Serrano

Ana Mª

1957-setembre

Hernández Gonzálvez

Emilio

1957-setembre

Maciá Sempere

Josefa

1957-setembre

Martínez Pellicer

Mª del Rosario

1957-setembre

Motos González

Piedad

1957-setembre

Pérez-Ojeda Maciá

Francisco José

1957-setembre

Requella Tello

Joaquín

1957-setembre

Segarra Cayhuelas

Encarnación

1957-setembre

Serrano Brotons

Francisco

1957-setembre

Agulló Medina

Josefa

1958-juny

Aldeguer Brotons

Teresa

1958-juny

Antón Cano

María

1958-juny

Botella Sánchez

Rafael

1958-juny

Burruezo Antón

María Luz

1958-juny

Calderón Romero

Gloria

1958-juny

Candela Antón

José Antonio

1958-juny

Cartagena Linares

Dolores

1958-juny

Castellanos Fuillerat

Eduardo

1958-juny

Castelo Caballero

María Rosa

1958-juny

Chinchilla Martínez

Gertrudis

1958-juny

Cortés López

Vicente Manuel

1958-juny

Coves Agulló

María Asunción

1958-juny

Doblado Herrera

María del Valle

1958-juny

Durá Mateu

Luis

1958-juny

Esclapez Vicente

Ana María

1958-juny

Fermoselle Gil

Aurelia

1958-juny

Ferrando Damián

José

1958-juny

Ferrando López

Isabel

1958-juny

Ferrer Brufal

Néstor

1958-juny

García García

María Cristina

1958-juny

García Ruiz

Francisca

1958-juny

Garrido Maciá

Álvaro

1958-juny

Gonzálvez Alarcón

María

1958-juny

Gonzálvez Muñoz

Juan José

1958-juny

Guevara García

José Luis

1958-juny

Hernández Sempere

Manuela Rosa

1958-juny

Herránz Escobar

José

1958-juny

Jaén Gralla

Antonia

1958-juny

Jaén Piñol

Santiago

1958-juny

Jaén Ródenas

Josefa Asunción

1958-juny

Juan Botella

Josefa

1958-juny

Juan Campos

Leonor

1958-juny

Lag García

Alfonso

1958-juny

Llorens Agulló

Juan Bautista

1958-juny

López García

Vicente

1958-juny

López González

Rosa María

1958-juny

López Navarro

María Encarnación

1958-juny

Maciá Casas

José

1958-juny

Maciá Otero

Eduardo

1958-juny

Marchena Valero

María Dolores

1958-juny

Martí Vives

María Elisa

1958-juny

Martínez Caparrós

Dolores

1958-juny

Martínez Rico

Isidro

1958-juny

Más Ávila

Francisco

1958-juny

Más Martínez

María Isabel

1958-juny

Más Mora

Simona

1958-juny

Mengual Mengual

Remedios

1958-juny

Muñoz Aguilar

Josefa

1958-juny

Navarro Segura

Salud

1958-juny

Noguera Navarro

Manuela

1958-juny

Pastor Giner

Francisco

1958-juny

Pastor Más

José Manuel

1958-juny

Picher Durán

Pilar

1958-juny

Quiles Cerdá

Antonio

1958-juny

Quiles Sempere

Margarita Teresa

1958-juny

Rico Sánchez

Manuela Ángeles

1958-juny

Rizo Quiles

María del Pilar

1958-juny

Román Sánchez

Rosario

1958-juny

Ruiz García

Josefa Antonia

1958-juny

Sánchez Antón

Candelaria

1958-juny

Sánchez Carreres

Milagros

1958-juny

Sánchez Súcar

Antonio Beltrán

1958-juny

Sanmartín Sánchez

Mariano

1958-juny

Sempere Fenoll

Teresa

1958-juny

Torrente García

María Teresa

1958-juny

Vicente Martínez

Amparo

1958-juny

Zárate Ruiz

María Encarnación

1958-juny

Beltrán Montalbán

Estanislao

1958-setembre

Calderón Romero

Gloria

1958-setembre

Cortés López

Vicente

1958-setembre

Rodríguez Cerdá

José Antonio

1958-setembre

Soler Martínez

Antonio

1958-setembre

Agulló Martínez

José

1959-juny

Albadalejo Pomares

Antonio

1959-juny

Alemán Juan

Mª Loreto

1959-juny

Amorós Díez

Diego

1959-juny

Asencio Pomares

Margarita

1959-juny

Asencio Pomares

Mª Isabel

1959-juny

Blasco Agulló

Vicenta

1959-juny

Bonete Candela

Mª Asunción

1959-juny

Brotons Agüero

Rafael

1959-juny

Brotons Maciá

Antonio

1959-juny

Campello Chorro

Mª Magdalena

1959-juny

Candela Bas

Juan Ángel

1959-juny

Crespo Martínez

José Mª 

1959-juny

Díez Aldeguer

Miguel

1959-juny

Esquitino Jaime

José

1959-juny

García Agulló

Rafael

1959-juny

García Campello

Fernando

1959-juny

García Micó

Victor

1959-juny

Herránz Escobar

Juan Francisco

1959-juny

López Javaloyes

Manuel

1959-juny

Marco Lozano

Sixto

1959-juny

Martín de la Sierra Molina

Manuel Jesús

1959-juny

Montes Cascales

Josefa

1959-juny

Moreno Mora

Francisco

1959-juny

Oliver Segarra

Antonio

1959-juny

Pacheco Pérez

Francisco

1959-juny

Parres Campello

Mª Gloria

1959-juny

Pascual Pomares

Isabel

1959-juny

Peral Castaño

José Mª

1959-juny

Peral Morales

Antonio

1959-juny

Pérez Albadalejo

Concepción

1959-juny

Pomares Ibarra

Jaime

1959-juny

Poveda López

Joaquina

1959-juny

Roca Cuesta

José Mª

1959-juny

Rodríguez Maciá

Manuel

1959-juny

Sáchez García

Antonia

1959-juny

Sánchez Eugenio

Francisco

1959-juny

Selva Ruíz

Mª Carmen

1959-juny

Sempere Antón

Vicente

1959-juny

Sempere Fenoll

Lorenzo

1959-juny

Soler Guirao

Mariana

1959-juny

Trives Mira

Dolores

1959-juny

Triviño Gómez

Elías

1959-juny

Valero Domarco

Mª Asunción

1959-juny

Verdú Pastor

Francisco

1959-juny

Vidal Alonso

Alfonso

1959-juny

Vives Rodríguez

Francisco

1959-juny

Bernard Pérez

Francisco

1959-setembre

Gomis Martínez

Juan Ramón

1959-setembre

Miralles Castaño

Carmen

1959-setembre

Pastor Maciá

Mª Isabel

1959-setembre

Sansano Soler

Joaquín

1959-setembre

Serafín Cuquerella

Juan Pedro

1959-setembre

Valero Brotons

Pedro

1959-setembre

Agulló Antón

Juan Antonio

1960-juny

Bañón Hidalgo

Modesta

1960-juny

Berenguer Selva

Baltasara

1960-juny

Casanova Sánchez

Magdalena

1960-juny

Coves Antón

Juan Germán

1960-juny

Durá Mateu

José Antonio

1960-juny

Esclapez Jaén

Josefa

1960-juny

Ferrández Maciá

Adriana

1960-juny

Gomis Martínez

Juan Ramón

1960-juny

Jaén Javaloyes

Manuel

1960-juny

Lázaro Sirvent

José Enrique

1960-juny

Linares Clement

Rosa María

1960-juny

Mata Huertas

Arturo

1960-juny

Mozas Montalbán

Bernardo

1960-juny

Muñoz Meca

María Carmen

1960-juny

Navarro Torres

Margarita

1960-juny

Noguerol Lozano

Asunción

1960-juny

Ors Montenegro

Juan Miguel

1960-juny

Peral Morales

Martín

1960-juny

Pérez Maciá

Ángeles

1960-juny

Pérez Vicente

Mariano

1960-juny

Ramón Pérez

José Manuel

1960-juny

Rizo Martínez

Concepción

1960-juny

Rocamora Zaragoza

María Rosario

1960-juny

Rodríguez Trives

Joaquín Luis

1960-juny

Valero Rodríguez

Ramón

1960-juny

Agulló Esclapez

Ángel Jerónimo

1960-setembre

Díez Mogica

Antonio Juan

1960-setembre

Ferrández Llorente

Esther

1960-setembre

Gonzálvez Quiles

Francisca

1960-setembre

Pascual Vicente

Julio P.

1960-setembre

Piñol Guillén

Vicente

1960-setembre

Ros Marín

Josefa

1960-setembre

Agulló Fuentes

Cayetano

1961-juny

Agulló Martínez

Juan José

1961-juny

Andrés Belmonte

Francisco

1961-juny

Antón Pomares

Francisco

1961-juny

Campello Fenoll

José Antonio

1961-juny

Díez Aldeguer

Vicente

1961-juny

Díez Pérez

Manuel Gabriel

1961-juny

Esclapez Rubio

Pedro Pascual

1961-juny

Ferrer Soler

Francisco Luis

1961-juny

Forner Cánovas

Juan

1961-juny

Grau Martínez

Sinforoso

1961-juny

Navarro Asencio

Carlos

1961-juny

Orts Más

Ramón Corpus

1961-juny

Pastor Giner

Manuel

1961-juny

Ruiz Belda

Rafael

1961-juny

Ruiz de Lope Fluxá

José María

1961-juny

Sánchez Balsalobre

José

1961-juny

Vázquez Agulló

Manuel

1961-juny

Alfonso Barcelona

Pedro

1961-setembre

Arronis Ferrández

José

1962-juny

Bernabeu Ledó

Rafael

1962-juny

Calderón Romero

Martín

1962-juny

Ferrer Brufal

Oswaldo

1962-juny

García Rubia

Aniceto

1962-juny

Mogica Galindo

Juan Manuel

1962-juny

Sansano Muñoz

Manuel

1962-juny

Serrano Selva

Antonio Vicente

1962-juny

Agulló Sánchez

Gaspar

1962-setembre

Ayala Vázquez

Juan

1962-setembre

Ruiz de Lope Antón

Gabriel

1962-setembre

Bordonado Muñoz

Vicente

1963-juny

Brotons Agüero

Rafael

1963-juny

Ferrández Maciá

José

1963-juny

Molina Albert

Francisco Andrés

1963-juny

 

 

 

 

 

 

 

 

 

María del Carmen Sainz Ayllón, professora de Llatí i directora del Col.legi l´Assumpció

Descripción: 

L’Assumpció en el fons de tot

Fecha: 
Década de los cuarenta
Colección/Fuente: 
SOLER SELVA, Vicent F.(2016), Col.legi l´Assumció de Nostra Senyora d´Elx (1939-1963). Càtedra Pere Ibarra, Colecció Carrer del Comte, nº 5, pág. 503

Inauguració de les instal.lacions provisionals de l´Institut Laboral (1955)

Descripción: 

Antonio Riquelme, José Rodenas Abarca, Ginés Román García, Evaristo Martín Freire, Porfirio Pascual Pascual, José Ruiz Alonso...

Fecha: 
3 de noviembre de 1955
Colección/Fuente: 
Vicent Soler (2015), Institut Laboral i Tècnic d´Elx (1955-1975), pàg. 357

L´Institut Laboral a l´avinguda de Santa Pola (1963)

Descripción: 

A partir del curs 1963-64, tot l´alumnat es trasllada a les noves instal.lacions de l´Institut Laboral, construïdes a l´inici de l´avinguda de Santa Pola, cruïlla amb el cami del Gat. 

Fecha: 
1963
Colección/Fuente: 
Vicent Soler (2015), Institut Laboral i Tècnic d´Elx (1955-1975), pàg. 383

Páginas

Imagen de Vicent Soler